Терміни та контактні дані:
ПРОЕКТ ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНИЙ. Матеріали для першого числа приймаються до 1 листопада 2015 року на електронну адресу: folium.2015@gmail.com та поштову адресу редколегії – Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України, вул. Трьохсвятительська, буд. 4, Київ, Україна, 01001 (з позначкою: “Folium”).

Інфо

Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України запрошує науковців, освітян, архівістів, студентів і аспірантів взяти участь у щойно розпочатому проекті – електронному науковому часопису “Folium”. На шпальтах журналу, у статтях і публікаціях джерел, міждисциплінарних студіях, плануємо репрезентувати провідну проблематику Інституту.

Електронний науковий часопис “Folium” є самостійним проектом і функціонуватиме паралельно з друкованими органами Інституту – “Українським археографічним щорічником”, “Науковими записками”, “Генеалогічними записками”. Електронний формат і періодичність часопису “Folium” (передбачається, що згодом виходитиме двічі на рік) дозволять швидше реагувати на актуальні потреби сьогодення.

Метою електронного наукового часопису “Folium” є ознайомлення зі сучасним станом та історичним розвитком археографії, джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін джерелознавчого циклу в Україні й світі.

Основні тематичні рубрики часопису:

– теорія та методологія археографії, джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін джерелознавчого циклу;

– історія науки (наукові напрями, школи та товариства; археографічні проекти в Україні та світі);

– біографістика;

– публікації історичних джерел;

– міждисциплінарні джерелознавчі студії;

– бібліографія, наукова хроніка, огляди наукових та архівних ресурсів Інтернету.

Матеріали для першого числа електронного наукового часопису “Folium” приймаються до 1 жовтня 2015 року на електронну адресу: folium.2015@gmail.com та поштову адресу редколегії – Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України, вул. Трьохсвятительська, буд. 4, Київ, Україна, 01001 (з позначкою: “Folium”).

Подання та оформлення матеріалів – згідно з вимогами, розміщеними на офіційному сайті Інституту.

Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Зміст випусків журналу
Категорії новин